11.01.2014

Koledzy blogują

Przełom lat 2013-2014 to dwa interesujące wydarzenia w moich obserwacjach dotyczących sieci. Kiedyś siedziałem i zastanawiałem się nad stworzeniem jakiegoś miejsca w internecie, które zawierałoby odrobinę rzeczywistego mego życia. Gdy blog.tabako.pl był zakładany miałem jednego znajomego, który chciał dzielić się czymś w blogosferze, niestety koniec nastąpił w listopadzie.

Jako że nic w przyrodzie nie ginie, pojawiły się dwa inne blogi, które z całego serca popieram.

Pierwszym z nich jest blog Słabe zdjęcia, który przedstawia wycinki z życia oraz fascynacje pozytywnie nastawionego Weganina Mańka;). Cieszy mnie pojawienie się tego "miejsca" ze względu na jedną istotną rzecz: wreszcie Maniek zostawi coś prawie konkretnego, co nie będzie tylko wpisem na facebooku. Trzymam kciuki w wytrwaniu jak najdłużej i dzieleniu się ciekawostkami filmowo-muzyczno-wegańsko-wrzeszczańsko-życiowymi;).

Poniżej jedno ze słabych zdjęć Mańka;)

Słabe zdjęcie - podobno słabe jak cholera;)


Druga pozycja (śmiesznie to brzmi, ale niech tam:)) to blog dwóch znajomych, którzy postanowili pojechać w świat, a konkretnie wyprawić się rosyjskimi liniami lotniczymi do Japonii;). Pierwszy wpis pojawił się chwilę temu i mam nadzieję, że będzie się działo, z kulminacją w sierpniu, kiedy to Bartek i Szczypek wylecą przez Moskwę do Tokio. Życzę powodzenia i jak to już sygnalizowałem - jestem fanem tej wyprawy:).

Mam nadzieję, że będę miał możliwość jak najdłuższego obserwowania poczynań moich znajomych bez konieczności wchodzenia na fb;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz